Aplikacja TETA ME

Usprawnij komunikację z Teta ME!

Zależy Ci na usprawnieniu komunikacji pomiędzy pracownikami a menedżerem oraz działem HR?

Teta ME jest rozwiązaniem dostępnym na komputerze i urządzeniach mobilnych, które stanowi integralną część pakietu Teta HR. Aby korzystać z platformy wystarczy dostęp do Internetu i przeglądarki (Chrome, Edge, Firefox, Opera, Safari).

W dzisiejszych czasach nikogo nie dziwi możliwość sprawdzenia stanu konta bankowego czy wiadomości w drodze do pracy albo w czasie delegacji. Równie naturalne powinno być zjawisko samoobsługi pracowniczej z poziomu smartfona.

Korzyści dla pracowników

Do jakich funkcji mają dostęp pracownicy korzystający z Teta ME?

Mogą oni: wnioskować o urlopy, zlecenia, nadgodziny, sygnalizować zdarzenia czasu pracy np. wyjście prywatne, składać oświadczenia ewidencjonowane przez pracodawcę, kontrolować dokumenty PIT-11, grafik i rozliczenia, sprawdzać dane o zatrudnieniu i akta osobowe, podpisywać dokumenty przy użyciu podpisu kwalifikowanego.

W działach produkcyjnych i wielkopowierzchniowych magazynach sprawdza się także opcja udostępniania aplikacji w tzw. kioskach pracowniczych, które dają dostęp do samoobsługi osobom, które na co dzień nie używają komputera czy smartfona.

Korzyści dla zarządzających zespołem

Teta ME także szereg ułatwień dla menedżerów zarządzających zespołem. Wspiera kierowników w planowaniu urlopów i grafików, daje możliwość inicjowania procesów zatrudnieniowych, pozwala na sprawne zarządzanie kompetencjami w zespołach oraz operacyjne raportowanie w obszarach obecności i efektywności pracy.

Korzystający z tego rozwiązania menedżerowie cenią je za dostęp do kluczowych wskaźników i elementów koniecznych do obsługi zespołu, w odniesieniu do obowiązujących wymogów prawnych i celów biznesowych konkretnej organizacji.

Business Flow It i Pakiet Teta

W Business Flow It lubimy polecać platformy i narzędzia, które są użyteczne i dają użytkownikom pozytywne doświadczenia, skutkujące otwartością na kolejne innowacje. Teta ME wyposażona w dwa predefiniowane profile dla Pracownika i Menedżera, w pełni odpowiada potrzebom adresatów i usprawnia ich codzienną pracę.

Realizujesz specjalistyczne działania w swojej firmie? Skontaktuj się z nami, by poznać dedykowane rozwiązania z Pakietu Teta.

Potrzebujesz wsparcia?

Napisz do nas!