Platforma WEBCON

Digitalizacja i automatyzacja procesów biznesowych

Jesteś jedną z osób, która wciąż prowadzi swój sekretariat w Excelu? Każdego dnia marnujesz określoną ilość pracy kogoś z zespołu, kto musi posegregować dokumenty i ustalić kolejność odpowiedzi na nie?

Wiemy, że z przyzwyczajeniami trudno wygrać, ale mamy również świadomość tego, jak bardzo zmienia się komfort pracy po wprowadzeniu do firmy systemu workflow do elektronicznego obiegu dokumentów czy digitalizacji i automatyzacji procesów biznesowych.

W tej branży na tle konkurencji wyróżnia się WEBCON, producent WEBCON BPS – platformy low-code klasy BPM (Business Process Management), czyli rozwiązania dedykowanego nie tylko dużym firmom i korporacjom, ale też mniejszym organizacjom. Umożliwia ono działom IT dostarczanie rozwiązań dla biznesu zgodnie z metodyką DevOps, pozwalającej m.in. na skrócenie czasu budowania i modyfikacji aplikacji albo uniknięcie długu technologicznego.

Zwiększenie produktywności, obniżenie kosztów, lepsze wykorzystanie przewagi konkurencyjnej – to tylko niektóre korzyści płynące z postawienia na platformę WEBCON. Jak mówią jej twórcy, a my to samo przekazujemy naszym klientom: „W WEBCON BPS uruchomienie obiegu można porównać do sterowania nowoczesnym dronem. Nigdy nie tracisz nad nim kontroli.” To, że wpływ na dany proces nie kończy się wraz z jego zaprogramowaniem, jest niezwykle cenne.

Sprawny obieg dokumentów w każdej branży

Platforma ułatwia wykonywanie codziennych zadań i zarządzanie przepływem dokumentów. Usprawnia obiegi zarówno w scenariuszach standardowych, jak i specyficznych dla procesów danej branży.

W jakich branżach warto postawić na WEBCON? Finanse, produkcja, zdrowie i farmacja, energetyka, retail, budownictwo, przemysł spożywczy, motoryzacja, edukacja, usługi, transport i podróże, sektor publiczny… to tylko niektóre z nich. Jeśli działasz w innej, jesteśmy w stanie stworzyć dla Ciebie rozwiązanie dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Skontaktuj się z Business Flow It!

Połączenie zaawansowanych technologii z prostą, intuicyjną obsługą platformy pozwoli Ci podnieść wartość biznesową i zyskać więcej czasu na zadania, do wykonania których naprawdę jesteś niezbędny. Skontaktuj się z nami, chętnie opowiemy Ci więcej o tym rozwiązaniu. Zapraszamy do kontaktu!

Potrzebujesz wsparcia?

Napisz do nas!