System HR Teta AIR

Pracuj szybciej z intuicyjną aplikacją

Chcesz w prosty sposób zautomatyzować procesy HR w swojej firmie, wyeliminować papierowe dokumenty i ułatwić pracę pracownikom i kierownikom?

System HR Teta AIR jest rozwiązaniem HR stworzonym do obsługi kadrowo-płacowej, które umożliwia szybkie i bezpieczne wykonywanie zadań, takich jak:

naliczanie wynagrodzeń,

elektroniczna obsługa urlopów,

planowanie czasu pracy,

szybkie generowanie rocznych PIT-ów,

bilansowanie nadgodzin,

obsługa wniosków pracowniczych.

Co istotne, intuicyjna aplikacja działa działa w modelu SaaS (Software as a Service), a więc jest na bieżąco aktualizowana. Jeśli do tej pory w momencie wdrażania nowych systemów Twoim zmartwieniem było utrzymanie infrastruktury i zakup sprzętu, to w przypadku Teta AIR – możesz zapomnieć o tego typu problemach.

Mobilny dostęp

Czym jeszcze zaskoczy Cię Teta AIR w modelu SaaS?
Krótkim czasem uruchamiania,

atrakcyjnym kosztem dostępu do aplikacji,

zgodnością aplikacji z polskim prawem,

bezpieczeństwem danych i mobilnym dostępem,

efektem oszczędności czasu dla działu HR oraz pracowników,

prostym procesem migracji danych z dowolnego systemu.

W rozmowach z Klientami często pytamy, czy kolejny raz zdecydowaliby się na wdrożenie danego rozwiązania i dlaczego. System Teta AIR jest ceniony przez średnie i duże firmy przede wszystkim za ujednolicenie procesów kadrowo-płacowowych oraz mobilny dostęp do portalu pracowniczego.

Poznaj możliwości HR Teta AIR

Żeby dowiedzieć się, jak w szybki sposób uruchomić usługę Teta AIR oraz poznać wszystkie jej możliwości dostosowane do potrzeb Twoje firmy, skontaktuj się z nami!

Potrzebujesz wsparcia?

Napisz do nas!