Business Flow IT

Nasze wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu nowoczesnych systemów i narzędzi do obsługi HR, finansów i księgowości, logistyki oraz kontrolingu, pozwoliło poznać codzienne problemy przedsiębiorstwa, pracowników oraz ich przełożonych.

Aktywnie wspieramy swoich klientów podczas strategicznych decyzji odnośnie wyboru, utrzymania lub modernizacji systemów informatycznych. Zapewniając im najwyższy poziom usług projektowych, wdrożeniowych oraz serwisowych.

Jedyną stałą w obecnych wdrożeniach jest permanentna zmiana, dlatego śledzimy światowe trendy i nowe dostępne rozwiązania. Klientów informujemy na bieżąco o zmianach i doradzamy, które zmiany są dla nich korzystne oraz istotne w prowadzeniu biznesu.

Nasz zespół

Anna Moskwiak-Karaszewska

Ania jako koordynator, analityk, specjalista uczestniczy we wdrożeniach systemu ERP w obszarach Finanse, Majątek, Logistyka w wielu firmach w Polsce, co umożliwia jej bardzo szybkie zrozumienie problemu z perspektywy całego przedsiębiorstwa. Podczas analizy potrafi wydobyć i zrozumieć problemy pojawiające się w organizacji w codziennej obsłudze systemu przez ich ostatecznych użytkowników. Posiadane certyfikaty z obszaru zarządzania i księgowości pomagają jej zrozumieć nieustanne zmiany w przepisach podatkowych, które przekłada na możliwe modyfikacje w systemach informatycznych. Dzięki czemu wie, jak przekazać użytkownikom systemów kompaktową, trwałą i użyteczną wiedzę w krótkim czasie.

Jest absolwentką wydziału Zarządzania, Informatyki i Finansów na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Prowadziła wdrożenie systemu księgowości online oraz digitalizację procesów księgowych w całym kraju, co pomaga jej w uchwyceniu najistotniejszych kwestii podczas przeprowadzenia analizy wdrożeniowej w przedsiębiorstwie.

Mateusz Drapała

Mateusz jest ekspertem i analitykiem odpowiedzialnym za utrzymanie i rozwój systemów informatycznych. Nadzorując systemy ERP przeprowadza analizy potrzeb i modyfikacje w obszarach takich jak: Finanse, Majątek, Logistyka i Personel. Integrował system TETA z innymi aplikacjami co przyczyniło się do wielu automatyzacji procesów w poszczególnych działach przedsiębiorstwa. Regularnie uczestniczy w szkoleniach i konferencjach aby ciągle się doskonalić i dostosowywać systemy do zmieniających się przepisów oraz potrzeb rynku.

Doświadczenie zdobyte podczas projektów bankowych i finansowych pozwala na tworzenie innowacyjnych rozwiązań oraz wykorzystać narzędzia i możliwości systemów ERP. Jest absolwentem wydziału Matematyczno – Przyrodniczego Uniwersytetu Rzeszowskiego. Zainicjował i zbudował dedykowaną platformę dla firmy produkcyjnej, która wymienia dane z kontrahentami zagranicznymi przez kanał EDI w zakresie dokumentów zamówień oraz faktur sprzedaży.

Potrzebujesz wsparcia?

Napisz do nas!