Praca dla Konsultanta Systemów ERP!

Pracuj z nami! Konsultant Systemów ERP (obszar HR-FK) pilnie poszukiwany!

Chętnie podejmiemy współpracę z osobami, które lubią pracę w małych i sprawnych zespołach oraz chcą mieć realny wpływ na rozwój firmy.

Jesteśmy firmą konsultingowo-wdrożeniową, 

pasjonującą się w rozwiązaniach informatycznych i koncentrującą swoją działalność na dostarczaniu Klientom kompleksowych rozwiązań IT. Współpracujemy z dostawcą Systemu ERP, firmą Unit4, posiadając status Partnera. 

Do zadań wybranego konsultanta będzie należało:

wdrażanie i dostosowywanie systemu do wymagań klienta, udział w pracach analitycznych, wsparcie użytkownika systemu i rozwiązywanie problemów związanych z jego obsługą, prowadzenie szkoleń dla użytkowników systemu, przygotowywanie dokumentacji projektowej, proponowanie nowych rozwiązań usprawniających funkcjonowanie systemu.

Zgłoś się do nas, jeśli…

posiadasz wyższe wykształcenie (kierunki ekonomiczne),
jesteś osobą samodzielną, kreatywną, obowiązkową, skrupulatną, łatwo nawiązującą nowe kontakty, potrafiącą myśleć analitycznie i nastawioną na rozwój. Mile widziane doświadczenie
w systemach informatycznych, znajomość baz danych (Oracle, SQL Server) oraz SQL.
Jesteśmy otwarci również na współpracę z ambitnymi studentami.

Co zyskasz, stając się częścią naszego zespołu?

Pracę w przyjaznej atmosferze z wiodącymi firmami na rynku polskim, udział w ciekawych projektach we współpracy z profesjonalistami BFLOW i Unit4 Polska, możliwość zdobycia unikalnej wiedzy i doświadczenia. Istnieje możliwość pracy online.

Daj nam się znaleźć i poznać!

Niecierpliwie czekamy na aplikacje zawierające CV i list motywacyjny.

https://www.pracuj.pl/praca/konsultant-wdrozeniowiec-systemow-erp-warszawa,oferta,1002767108

Potrzebujesz wsparcia?

Napisz do nas!